Öpücük telefonu KissPhone


kissphone Üzerinde dudaklar bulunan bu oyuncak görünümlü telefon, sensörleri sayesinde öpücüğün basıncını, hızını, ısısını ve gücünü ölçüp, aranılan kişiye iletebiliyor. Karşıdaki kişi ise telefonun dudak kısmına dudaklarını getirerek, öpücüğü aynı basınç ve sıcaklıkta algılıyor.

George Koussouros is a freelance inventor, and he developed the KissPhone.

The KissPhone detects percussion speed, pressure, temperature, and sucking force of the lips, when you kiss it. An artificial mouth on the KissPhone receptor can reproduces same parameters. So the customer is able to…
…send or receive kiss from distance,
…leave or receive a kiss in answering machine,
…repeat the kiss saved on the phone or
…relay it to other people,
…download or upload kiss in the web
…receive kiss from a kiss bank as the one from Madonna or from an imaginary Hero!Company captures market because of distinctive concept and keeps market because of associated services and accessories.

Now I know what you’re thinking, “Damn, how have I been living without a KissPhone for so long?” And the answer, my friends, is not easily. Unfortunately they only work if the people on both ends each have one. So I’m going to have to buy two. I really think these may take my long-distance relationship to the next level. That next level being my girlfriend cheating on me.

Koussouros’un dudak uçuklatan konsept tasarımı arka arkaya gönderilen öpücükleri işleyebiliyor, öpücükler dilenirse kısa mesaj olarak gönderilip, tekrar tekrar kullanılabiliyor.

Mucit, Madonna gibi ünlülerin öpücüklerin bulunduğu bir “öpücük bankası” ile, telefonlara melodi ve logo indirir gibi, öpücük indirilmesini de mümkün kılacak bir yapı da düşündüğünü söylüyor. Bu şekilde, ünlülerin dudaklarına ulaşmak artık mümkün olacak.KissPhone’un mucidi Koussouros, daha önce yaptığı icatları kişisel sitesi http://www.proinvention.com/ adresinde sergiliyor.ntvmsnbc.com

Reklamlar

10 Mayıs, 2009 tarihinde Elektronik,electronic, Teknoloji,technology içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: