Türkiye uzay kampı


Bir uzay ve bilim merkezi olan Uzay Kampı Türkiye, gençleri, bilim, matematik ve teknoloji alanında kariyer yapmaları için motive etmeye odaklanmış, Hem çocuklar hem de yetişkinler uzayla ilgili interaktif simülasyonların kullanıldığı dinamik ve eğlenceli bir ortamda; iletişim, takım çalışması ve liderlik alanlarında da eğitim verir. Uzay Kampı Türkiye programlarında, katılımcılara uzayda yaşama ve çalışma hissini veren simülatörler kullanılır. Uzaya gitmek 8,5 dakika sürer ancak gerçek bir uçuş görevinin hazırlıkları yıllar allır. Yıllarca süren bu görev eğitimleri Uzay Kampı Türkiye’de 2 günlük, 5 günlük, 6 günlük ve 10 günlük programlarla sunulur. detaylar için bakınız….
As a space and science education center, Space Camp Turkey is primarily focused on motivating young people from around the world in pursuing careers in science, math and technology. Through interactive, space-related simulations, both youth and adults also learn about communication, teamwork and leadership in a dynamic, fun-filled environment.
Programs and SimulatorsPrograms at Space Camp Turkey focus on simulators to give participants the sensations of working and living in space. It takes 8 1/2 minutes to reach space, but years to prepare for a real mission. At Space Camp Turkey, we pack years of mission training into 2-Day, 5-Day, 6-Day and 10-Day programs.
link….

Reklamlar

21 Temmuz, 2008 tarihinde Bilim, Science, Eğitim, Education, Uzay, Space içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: